O společnosti

Společnost STROM Praha, a.s., se sídlem v Praze - Vinoři se za 15 let své činnosti zapsala do povědomí zemědělců v ČR jakožto dodavatel vysoce kvalitní, spolehlivé zemědělské techniky. Nabízí zemědělským podnikům všech velikostí a zaměření pokrokovou zemědělskou techniku, odpovídající nejrůznějším podmínkám hospodaření. Hned od svých počátků v roce 1991 začala firma STROM budovat prodejní a servisní síť a v polovině roku 1993 rozšířila svou nabídku o výrobky největšího světového výrobce zemědělské techniky – John Deere, které jsou dnes hlavní obchodní náplní firmy STROM Praha, a.s.

Významným mezníkem byl rok 1996, kdy po důkladné analýze tuzemského trhu se rozhodla firma John Deere pověřit výhradním distributorem celého sortimentu svých výrobků v oblasti zemědělské, zahradní a komunální techniky v České republice firmu STROM. Nosnými výrobky John Deere na českém trhu jsou především traktory, sklízecí mlátičky, stroje na sklizeň pícnin, sběrací lisy, nakladače, postřikovače, zahradní a komunální technika a lesnická technika.

Osm základních řad traktorů o výkonu motoru od 20 do 500 koní a bezpočet modifikací pro zemědělství, lesnictví, či komunální služby, uspokojují požadavky i nejnáročnějších uživatelů. Proto není náhodou, že traktory John Deere už po řadu let pevně zaujímají první místo v žebříčku prodeje nových dovážených traktorů v České republice. Po osmi letech zastupování značky John Deere se podařilo firmě STROM v roce 2001 docílit prodeje tisícího traktoru a v roce 2005, tedy už jen za čtyři roky, byl předán zákazníkovi dvoutisící traktor značky John Deere. Tyto výsledky svědčí o velké oblibě značky John Deere mezi českými zemědělci. Počet prodaných traktorů je určitým měřítkem, které naznačuje i stoupající prodej dalších strojů, zejména sklízecích mlátiček, strojů pro sklizeň pícnin a dalších. Je to nesporně též výsledek dobré spolupráce prodejce se zákazníky, která se rok od roku prohlubuje.

Vysoce kvalitní stroje John Deere jsou základním předpokladem, který firma STROM doplňuje dokonalým technickým servisem a pohotovými dodávkami náhradních dílů. Je si vědoma zodpovědnosti za tuto tradiční světovou značku a proto hlavní starostí všech pracovníků STROM a jeho sítě je trvalé zabezpečování provozuschopnosti strojů. Zárukou toho je současná prodejní a servisní síť, plošně rozmístěná po celé republice a profesionálně školení servisní technici, vybavení nejmodernější technikou, včetně diagnostického systému Service Advisor, jakož i trvalá kontrola se strany firmy STROM. Přístupem do celosvětové informační počítačové sítě John Deere se zrychlila komunikace a informovanost při zabezpečování provozuschopnosti strojů. STROM zavedl od roku 1996 jedinečný systém XMD – expresní dodávky náhradních dílů do 24 hodin, který se osvědčuje. Provozuschopnost strojů je založena na jejich vysoké kvalitě. Proto si mohl John Deere dovolit, jako jediný na našem trhu, prodloužit záruční dobu na své rozhodující výrobky na dobu 4 let.

STROM pomáhá zemědělcům s projekty obnovy strojového parku, nejen v jednotlivých strojích, ale i v ucelených linkách, a to včetně pomoci financování při nákupu strojů. Základním krédem všech pracovníků společnosti STROM je spokojený zákazník. Ten dobře ví, že spolu s koupí nového stroje John Deere získává nabídku celého systému, který mu ulehčuje práci a zbavuje ho starostí při provozování techniky.

Výsledkem je stoupající zájem o stroje John Deere v České republice a rozšiřující se počet uživatelů, kteří se přesvědčují o tom, že bohatá tradice téměř 170 let výroby strojů John Deere na americkém kontinentě a 50 let výroby v Evropě, jsou zárukou vysoké kvality výrobků se znakem jelena.

Adresa:

 
STROM PRAHA a. s.
Lohenická 607
190 17 Praha 9-Vinoř

Telefon:

 

283 092 111

E-mail:

info@stromc.cz

 

WWW:

http://www.strompraha.cz/