Zemědělská technika

 • 8400R trhá rekordy

  Více
 • Ostatní slibují,

  my garantujeme nebo Vám vrátíme peníze.

  Více
 • John Deere 5R je tady!

  Více

Zemědělská technika

John Deere Logo

Značka John Deere zvýšila svou hodnotu

Poté co se v loňském roce společnost John Deere poprvé objevila v žebříčku ‘100 nejlepších světových značek’*, udělala letos v tomto hodnocení velký skok. Podle posledního hodnocení je hodnota značky John Deere 4.221 miliardy amerických dolarů, což je o 16 % více oproti roku 2011.  V roce, kdy slaví 175 leté výročí si John Deere polepšil o 12 míst a nyní je na celkové 85 pozici, i před tak známými společnostmi jako je Starbucks, MasterCard, Harley Davidson a Ferrari.
 
“Vylepšení naší pozice je jen potvrzením pokroku, který jsme udělali na trzích mimo trhy Severní Ameriky,” říká Divizní prezident Mark von Pentz. “Dále také odráží naši průběžnou snahu poskytovat našim zákazníkům, kteří jsou různými způsoby napojeni na půdu ať už se jedná o producenty potravin, producenty obnovitelných zdrojů atd., řešení šitá přímo jim na míru.”
 
* Metoda meziznačkového hodnocení je certifikována ISO.


Převodovková revoluce

Hlavní předností převodovky DirectDrive je řešení se dvěmi paralelními spojkami a 100% mechanický přenos výkonu.Vždy je jedna spojka sepnutá, druhá rozpojená a připraven následující rychlostní stupeň, při zrychlovaní vyšší, při snižovaní otáček motoru – rychlosti nižší.

Přehrát video

Adresa:

 
STROM PRAHA a. s.
Lohenická 607
190 17 Praha 9-Vinoř

Telefon:

 

283 092 111

E-mail:

info@stromc.cz

 

WWW:

http://www.strompraha.cz/

AKTUÁLNĚ

Aktuálně

Akční nabídky, novinky a informace o produktech a plánovaných akcích s technikou John Deere. To vše a mnohem více naleznete na www.strompraha.cz.

Přejít na www.strompraha.cz

ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA

Zemědělská technika John Deere

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment zemědělské techniky značky John Deere.

Více informací

PRODEJNÍ STŘEDISKA

Prodejní střediska John Deere

Najděte si svého prodejce John Deere v naší síti více než 50 středisek po celé ČR.

Mapa prodejních středisek

E-SHOP JOHN DEERE

V nabídce nově otevřeného e-shopu John Deere naleznete opravdu široké spektrum produktů: oblečení pro dospělé i pro děti, hračky a mnoho dalších doplňků s jelenem ve znaku.

Vstoupit do obchodu